Ašik sam bona na tebe, baš k'o pčela na behare, čuvaš li sevdah za mene bar u dnu svoje sehare?

Ašik sam bona na tebe, baš k'o pčela na behare, čuvaš li sevdah za mene bar u dnu svoje sehare?

9 notes
tags: sevdah. bosnian. love. authencity.

  1. matybe reblogged this from weza777
  2. chancyla said: Hvala puno!!! ❤❤
  3. weza777 reblogged this from chancyla
  4. weza said: Prelijepo!!!
  5. chancyla posted this

Tumblr Mouse Cursors
theme by daisydose